Master & Master

úterý 18. února 2014

Že my tady na Anunku máme rády věci krásné, elegantní a funkční, to už víte (však to taky pořád opakujeme:). A když se nám něco moc líbí třeba na Pinterestu a my pak zjistíme, že je to "od nás", tak to se radujeme dvakrát, a o tu radost se musíme hned podělit.


To je totiž tak. Dva mistři, Ondřej Zita a Luděk Šteigl, kteří se skrývají za značkou Master & Master, jsou z moravského města Zábřeh. Ovšem jejich éterické, přitom na těžkou práci připravené stolové podnože nazvané Diamond už stihly doputovat do nejrůznějších koutů Evropy (i světa). A jak se líbí! To protože se v nich spojila poctivá řemeslná práce s jednoduchým a funkčním designem, který navrhl designér Michal Malášek. 

Podnože nabízejí v 5 barvách a dvou výškách. Ale podle víc než spokojených reakcí, tahle dvojka moc dobře ví, jak se chovat k zákazníkovi, a vyjde vstříc, co to jde.

Kam až docestovaly můžeme vidět na jejich facebookové stránce

Třeba do singapurského studia Bloesem blogu.

Bloesem

Nebo do Düsseldorfu. :D To jsem si prostě nemohla odpustit, chápete, že jo? 


Klára

Facebook Pinterest Twitter Google +1 pošlete to dál

7 komentářů

 1. Tak to koukám jako puk :-O že je neznám, poněvadž jsem v Zábřehu chodila na střední :-D. Takovýto stůl by se mi taky hodil ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdá se, že Zábřeh je nějaká dobrá líheň. Moje máma tam před dávnými a dávnými lety taky chodila na střední:D
   K.

   Vymazat
  2. Určitě :-D ta nejlepší střední oděvní, bohužel kvůli Prostějovu se zavřela aby nebyly dvě v kraji :-(

   Vymazat
 2. Nádherné! Ta lehkost, čistota provedení, moc se mi to líbí. Přesně můj styl, který by zapadl do našeho domu, bílé nožičky a bílá horní deska, úplně to vidím....
  Děkuji za tip!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je fajn, jsme rády, když se naše objevy líbí a hodí!

   Vymazat