Novinky od Master&Master

úterý 13. května 2014V únoru jsme vám představily šikovnou dvojici Master&Master a jejich podnoží Diamond. Dneska nám napsali, že mají novinky v nabídce, tak jsme neváhaly a hned se jaly tyhle novinky virtuálně okouknout. Opět nádhera, kterou si nemůžeme nechat pro sebe.

Jestli jste si taky jako my u Diamondu říkali jaká je škoda, že podnoží není i v nižší variantě vhodné pro konferenční stolek, tak novinka Diamond S vás jistě potěší. Autorem je opět designer Michal Malášek.Navíc mistři nově nabízejí i stolové desky z březové překližky navržené Tomášem Vargou. Ono se řekne obyčejná stolová deska! Jenže stačí malé nápady a všechno je hned o kousek lepší, prostě vymakanější. Desky Dinner a Sushi totiž mají zespodu drážky, díky který podnoží Diamond bude sedět jako ulité a stůl bude stabilní. Deska nazvaná Studio má kromě drážek zespodu navíc na jedné straně i výřez na kabely. Malý detail, který se počítá.A nakonec naše nejoblíbenější novinka - policový systém Shelf One. Jestli jste taky vždy obdivně (a někdy třeba i trochu závistivě:) pokukovali po jednoduchých policích ve skandinávských interiérech, tak teď už nemusíte. Designer Tomáš Varga pro Master&Master takový systém navrhl. Hezký. Vizuálně jednoduchý. Český. A to my rády!


Tak co jim říkáte? 

Foto: 1 - Tomáš Souček, ostatní - Martin Chum
Facebook Pinterest Twitter Google +1 pošlete to dál

3 komentáře

  1. já bych ještě potřebovala asi xs ;) tak asi o šířce 50...zdá se mi, že by můj konferenční stolek s těmito byl prostě obrovský!

    OdpovědětVymazat